Консорціум Група компаній «Енергобуд»

Консорціум працює на українському і зарубіжних ринках енергетичного будівництва з 2006 року. «Компанії-партнери Консорціуму можуть виконувати весь спектр будівельних робіт - від проектування до введення в експлуатацію».

Консорціум бере участь у співпраці з компаніями України, країн СНД, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Всі проекти, реалізовані консорціумом, були своєчасно виконані з високою якістю.

Великий досвід в енергетичному будівництві, кваліфікований персонал та спеціальне обладнання дозволяють виконувати значні обсяги енергетичних / гідроенергетичних робіт. «Важливо відзначити, що співробітники компаній, з яких складається консорціум, мають великий особистий досвід роботи в складних умовах як в Україні, так і за кордоном. Багато з них говорять іноземними мовами і добре знають стандарти FIDIC та ISO.

«В особливо великих проектах ми об'єднуємо наші зусилля і поділяємо відповідальність зі світовими лідерами ринку будівництва енергетичної інфраструктури з Індії, Франції та Словаччини. Створений ефективний механізм співпраці з цими компаніями дозволяє реалізовувати проекти будь-якої вартості і складності».

«Філософія нашого підходу до будівництва і енергетичним проектам може бути виражена під девізом:« Ми будуємо на віки! ». Наша відповідальність і досвід, що включає в себе сучасні ноу-хау і методи, дозволяють виконувати найскладніші плани наших клієнтів з максимальною якістю виконаних робіт.

Ми бачимо партнера в кожному клієнті і не обмежуємося будь-якої конкретною роботою, але пропонуємо довгострокову співпрацю. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами в якості одного з наших партнерів!